Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroje - nástavce

Šukací stroje - nástavce

Fucking machines mají různé nástavce. S mnohými jsou dodávané a další si můžete dokoupit. Čím více funkcí mašina má, tím je většinou větší a složitější. A jaké konkrétní nástavce můžete u šukací mašiny použít? Jsou jimi:

• Různá dilda: Fucking machines mají velmi rozmanitá dilda. Můžete si vybrat z různých velikostí, ale také materiálů a celkových provedení. Jistě najdete takové dildo, které vám bude působit maximální rozkoš.

 

• Vibrační vajíčka: Tímto nástavcem lze uspokojit ženy i muže. U žen dráždí převážně klitoris. Někdy je vibrační vajíčko součástí umělé vagíny.

• Umělé vagíny: Jsou na šukacím stroji připevněné válcem. Mají různé rozměry a hloubku. Většinou jsou pro větší rozkoš zevnitř vyplněné výstupky a záhyby.

• Vibrátory na bod G: Jde o speciální vibrátory, které jsou menší a mají svou horní část zahnutou nahoru. Nechte se také vynést do nebe drážděním vašeho bodu G.

• Anální vibrátory: Jsou vhodné pro ženy i pro homosexuální muže. Pokud máte rádi anální hrátky, tyto nástavce si zamilujete. Anální vibrátor je menší než klasický a má trochu jiný tvar, který je přizpůsobený maximálnímu potěší při análním sexu.

• Vibrátory na klitoris: Potěší ženy, které nedosahují orgasmu vaginálním drážděním.

koupit


Diskuse (1 komentář)

EKONOMKA, (23. 02. 2012 08:47) Reagovat
To musí vyjít strašně draho. Předpokládám, že samotný šukací stroj je hodně drahý a plus ještě rozmanité nástavce...No takový příjmy, abych si to mohla dovolit, nemám.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty