Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroje : rozmanitost

Šukací stroje : rozmanitost

A jaký šukací stroj si koupit? Na trhu je mnoho různých modelů. Čím více chcete funkcí, tím větší jsou stroje. Rozdílná je i jejich cena. Některé přístroje mají dokonce své vlastní křeslo, do kterého si pohodlně sednete, zapnete stroj a užíváte si penetraci. Je to úžasný pocit podobající se klasické souloži. Určitě i tento nafukovací hranol s mechanikou a zdrojem oceníte.

Pohodlné jsou také stroje na dálkové ovládání. To má většina strojů, protože některé by se při masturbaci špatně ovládali. Šikovné jsou i fucking machines s protiskluzovými plochami.

Z cca 25 - 30 modelů šukacích strojů, které jsou k dostání v České republice, jistě najdete takový, který vám bude plně vyhovovat.

koupit


Diskuse (20 komentářů)

SYLVA, (12. 07. 2011 13:45) Reagovat
Máte někdo zkušenosti s konkrétním modelem? Mohli byste mi nějaký doporučit. Je to poměrně velká investice, takže bych si chtěla dobře vybrat. Díky
MAGDA, (10. 10. 2011 09:55) Reagovat
Už jen to označení "šukací stroj". Trochu mě to děsí, asi bych do něčeho podobného nešla, i když jinak mám sexuální pomůcky v oblibě.
HANKA, (06. 04. 2012 09:27) Reagovat
Já když se řekne "šukací stroj", tak mám představu něčeho velkého. Chtěla bych si nějakou takovou hračičku pořídit, ale potřebovala bych, aby byla skladná. Je možné něco takového pořídit?
Bára, (12. 06. 2012 07:27) Reagovat
Šukací stroje zas tak velké nejsou. Podle mě máte zkreslenou představu z lehtivých filmečků, kde je to přístroj v nějakém BDSM sklepu. Najdete i velmi skladné šukací stroje.
Erika, (23. 07. 2012 05:58) Reagovat
Je to zajímavá erotická pomůcka. Myslím, že kdybych neměla partnera, tak bych si ho pořídila. Podle mě jde spíše o pomůcku pro osamělé holky...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty