Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroje : základní vlastnosti

Šukací stroje : základní vlastnosti

Fucking machine je vcelku složitý stroj, který prošel vývojem a i jeho výrobci dodnes volí různé techniky pro jejich sestavování. Fucking machines mají mnoho vlastností, které je třeba vzít v potaz při jejich sestavování a zajímat by se o tyto vlastnosti měli i jejich uživatelé. Pojďme si alespoň základní vlastnosti přiblížit.

  • Vzhled: Šukací stroje jsou různě velké a různě i vypadají. Na některých na první pohled poznáte, že jde o složité zařízení plné drátů a kovu, jiné modely jsou nenápadné. Na trhu jsou šukací stroje, které dostanete přimontované ke křeslu, jiné jsou skladné a dobře se přenáší. S přemisťováním některých mašinek může být potíž. Proto si předem dobře rozmyslete, zda vám stačí mít šukací stroj doma, nebo zda s ním hodláte cestovat.  
  • Regulace: Kvalitní modely šukacích strojů mají důmyslně promyšlenou regulaci. Některé přístroje jsou nastavené tak, že automaticky přidávají na rychlosti. Znamená to, že začnou s pomalým přirážením a postupně zvyšují svou rychlost i intenzitu. Problémem je však v tom, že každý uživatel či uživatelka mají jiné choutky a tempo zrychlování nemusí všem vyhovovat. Proto u většiny strojů si také můžete sami regulovat rychlost, intenzitu a tlak pomocí tlačítek a dálkového ovládače. Díky němu vám může nastavení šukacího stroje regulovat i někdo další. To se hodí pro různé hrátky založené na dominanci a submisi.


  • Umělé penisy vibrátory pro ženy s vibracemi všech rozměrů a tvarů pro každou ženu.

  • Rychlost: Kvalitní modely šukacích strojů mají důmyslně promyšlenou regulaci. Některé přístroje jsou nastavené tak, že automaticky přidávají na rychlosti.
  • Síla: Různá je i síla šukacích strojů. Většinou jde nastavit. Systém určování síly však není tak jednoduchý, jak by se mohlo zdát. Je třeba počítat s tím, že síla musí být nastavená tak, aby uživateli neublížila, pokud se pohne a dildo nezapadne tam, kam má. To výrobci řeší rozdílně. U některých strojů při vypadnutí dochází k protočení.
  • Zdvih: Různé šukací stroje mají rozmanitě nastavený zdvih. Jde o vzdálenost určitého bodu na dildu při pohybu z vagíny do vagíny. Jde o důležitou vlastnost, která má velký vliv na vámi prožívanou rozkoš. Ženám nejvíce vyhovuje zdvih okolo čtyř centimetrů. Některé ženy volí i mnohem vyšší zdvih. Některé modely ho mají přes 10 cm, ale ty už nebývají tak oblíbené.
  • Pohon: Šukací stroje jsou různě poháněné. Nejčastěji je volen typ s klikovou hřídelí, který funguje na elektromotor. Toto zařízení je jednoduché a levné. Mnohem složitější, ale i nebezpečnější je hydraulické zařízení. To není příliš časté také kvůli své vysoké ceně. Dalším typem je pneumatické zařízení.
  • Hluk: Zařízení, na které fungují šukací stroje, způsobují hluk. Některé větší, některé menší. Je třeba se s tím smířit. Abyste mohli mít erotické představy a nerušilo vás to, pusťte si třeba hudbu, nejlépe na MP3, abyste stroj přehlušili úplně. Jistě se časem zlepší technologie fucking machines a vy se budete moci těšit z tichého chodu těchto mašinek.

koupit


Diskuse (17 komentářů)

MONI, (25. 05. 2012 06:36) Reagovat
Líbí se mi šukací stroj s tím křeslíkem, musí to být fakt vzrušující. Si dávám bokem nějaké peníze a koupím si to.
ELIŠKA, (29. 05. 2012 04:52) Reagovat
Zajímalo by mě, jak je velký ten hluk, který způsobuje tenhle stroj. Líbí se mi tahle pomůcka, ale ráda bych si koupila něco diskrétního.
marcleka, (05. 06. 2012 08:19) Reagovat
No hustý, zrovna před několika dny přišel za mnou můj parnter s tím, že by mi ho koupil. Rád si hraje s různými hračičkami, ale tohle mě docela překvapilo...
Eva, (27. 06. 2012 08:57) Reagovat
Tak to máš dobrýho partnera. Mě by to ten můj nejenže nekoupil, ale ještě by na mě koukal jako na úchyla, kdybych si to chtěla koupit sama.
Veronika, (11. 07. 2012 08:31) Reagovat
Každej chlap je jinej. Některý chlapy vzršuje, když si holka hraje s erotickými hračkami, jiní jsou na to alergický. Asi se cití ohroženi. Já myslím, že chlapovi se zdravým sebevědomím by to vadit nemělo.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty