Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroje : základní vlastnosti

Šukací stroje : základní vlastnosti

Fucking machine je vcelku složitý stroj, který prošel vývojem a i jeho výrobci dodnes volí různé techniky pro jejich sestavování. Fucking machines mají mnoho vlastností, které je třeba vzít v potaz při jejich sestavování a zajímat by se o tyto vlastnosti měli i jejich uživatelé. Pojďme si alespoň základní vlastnosti přiblížit.

  • Vzhled: Šukací stroje jsou různě velké a různě i vypadají. Na některých na první pohled poznáte, že jde o složité zařízení plné drátů a kovu, jiné modely jsou nenápadné. Na trhu jsou šukací stroje, které dostanete přimontované ke křeslu, jiné jsou skladné a dobře se přenáší. S přemisťováním některých mašinek může být potíž. Proto si předem dobře rozmyslete, zda vám stačí mít šukací stroj doma, nebo zda s ním hodláte cestovat.  
  • Regulace: Kvalitní modely šukacích strojů mají důmyslně promyšlenou regulaci. Některé přístroje jsou nastavené tak, že automaticky přidávají na rychlosti. Znamená to, že začnou s pomalým přirážením a postupně zvyšují svou rychlost i intenzitu. Problémem je však v tom, že každý uživatel či uživatelka mají jiné choutky a tempo zrychlování nemusí všem vyhovovat. Proto u většiny strojů si také můžete sami regulovat rychlost, intenzitu a tlak pomocí tlačítek a dálkového ovládače. Díky němu vám může nastavení šukacího stroje regulovat i někdo další. To se hodí pro různé hrátky založené na dominanci a submisi.


  • Umělé penisy vibrátory pro ženy s vibracemi všech rozměrů a tvarů pro každou ženu.

  • Rychlost: Kvalitní modely šukacích strojů mají důmyslně promyšlenou regulaci. Některé přístroje jsou nastavené tak, že automaticky přidávají na rychlosti.
  • Síla: Různá je i síla šukacích strojů. Většinou jde nastavit. Systém určování síly však není tak jednoduchý, jak by se mohlo zdát. Je třeba počítat s tím, že síla musí být nastavená tak, aby uživateli neublížila, pokud se pohne a dildo nezapadne tam, kam má. To výrobci řeší rozdílně. U některých strojů při vypadnutí dochází k protočení.
  • Zdvih: Různé šukací stroje mají rozmanitě nastavený zdvih. Jde o vzdálenost určitého bodu na dildu při pohybu z vagíny do vagíny. Jde o důležitou vlastnost, která má velký vliv na vámi prožívanou rozkoš. Ženám nejvíce vyhovuje zdvih okolo čtyř centimetrů. Některé ženy volí i mnohem vyšší zdvih. Některé modely ho mají přes 10 cm, ale ty už nebývají tak oblíbené.
  • Pohon: Šukací stroje jsou různě poháněné. Nejčastěji je volen typ s klikovou hřídelí, který funguje na elektromotor. Toto zařízení je jednoduché a levné. Mnohem složitější, ale i nebezpečnější je hydraulické zařízení. To není příliš časté také kvůli své vysoké ceně. Dalším typem je pneumatické zařízení.
  • Hluk: Zařízení, na které fungují šukací stroje, způsobují hluk. Některé větší, některé menší. Je třeba se s tím smířit. Abyste mohli mít erotické představy a nerušilo vás to, pusťte si třeba hudbu, nejlépe na MP3, abyste stroj přehlušili úplně. Jistě se časem zlepší technologie fucking machines a vy se budete moci těšit z tichého chodu těchto mašinek.

koupit


Diskuse (17 komentářů)

Ivanka, (24. 07. 2012 14:11) Reagovat
Můj partner mi také kupuje různé erotické hračky, ale myslím, že tohle by mi asi nekoupil. Musí to být určitě hodně drahé...
Oli, (20. 08. 2012 09:02) Reagovat
Občas s partnerem zajdeme do sexshopu, ale nikdy jsem si tam téhle pomůcky nevšimla...Mohlo by to být hodně zajímavý. Jsem pro každou "špatnost".
Saša, (23. 10. 2012 10:41) Reagovat
[quote name="Oli"]Občas s partnerem zajdeme do sexshopu, ale nikdy jsem si tam téhle pomůcky nevšimla...Mohlo by to být hodně zajímavý. Jsem pro každou "špatnost".[/quote]Kamenné sexshopy jsou různě vybavené. Podívejte se do některého internetového sexshopu. Ty mají zpravidla větší nabídku různých pomůcek.
Simi, (28. 12. 2012 09:11) Reagovat
Možná jste si jen nevšimli...To nafukovací sedátko (nevím, jestli má tento šukací stroj nějaký název), je určitě v krabice ve vyfouknuté podobě, takže když člověk nehledá, tak si všimnout nemusí. Určitě v kamenných obchodech nemají nafouknuté pomůcky.
kamila, (27. 02. 2013 08:51) Reagovat
Zrovna o tom sedátku uvažuju. Kdesi jsem ho někde viděla a od té doby si říkám, že by to mohlo bejt hodně dobrý.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty