Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroje - i pro milovníky BDSM

Šukací stroje - i pro milovníky BDSM

Šukací stroje ocení také milovníci BDMS. Dominantní osoba sváže toho druhého a nechává ho nemilostivě penetrovat fucking machine. Tato představa příznivce BDMS vzrušuje, ať už jde o otroka, který má rád pocit bezmoci, ale své si užije i dominantní člen, když může mít ve své neomezené moci druhou osobu.

koupit


Diskuse (21 komentářů)

Alexa, (23. 04. 2013 05:52) Reagovat
[quote name="Klaris"]Zní to dobře, když jsem si to četla, tak jsem si říkala, že je škoda, že nějakou podobnou hračku nemám doma. Je to takový vyšší level ve světě erotických pomůcek.[/quote]Nikdy není pozdě na pořízení.:) Já to zrovna zvažuju.
Eluška, (20. 06. 2013 08:43) Reagovat
BDSM mě neláká, ale šukací stroj bych si ráda pořídila.:)
Patricie, (07. 08. 2013 04:04) Reagovat
[quote name="Eluška"]BDSM mě neláká, ale šukací stroj bych si ráda pořídila.:)[/quote]Já si také nemyslím, že šukací stroj a BDSM by spolu nějak výrazně souvisely - jasně, že to tak může být. Záleží, jak se to pojme.:)
Gita, (07. 11. 2013 09:20) Reagovat
[quote name="Patricie"][quote name="Eluška"]BDSM mě neláká, ale šukací stroj bych si ráda pořídila.:)[/quote]Já si také nemyslím, že šukací stroj a BDSM by spolu nějak výrazně souvisely - jasně, že to tak může být. Záleží, jak se to pojme.:)[/quote]Přesně - takový ty nafukovací sedátka jsou taky řazený mezi šukací stroje a s BDSM to nemá nic společného. Těch strojů jsou mraky, akorát mi přijde, že u nás míň než v cizině.
Fanda, (04. 12. 2013 12:08) Reagovat
Zajímavé křesílka některé tyhle mašiny a na některé složitější stroje jdou dát i nástavce umělých vagín...A já vždy myslel, že je to jen pro pány.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty