Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroje - i pro milovníky BDSM

Šukací stroje - i pro milovníky BDSM

Šukací stroje ocení také milovníci BDMS. Dominantní osoba sváže toho druhého a nechává ho nemilostivě penetrovat fucking machine. Tato představa příznivce BDMS vzrušuje, ať už jde o otroka, který má rád pocit bezmoci, ale své si užije i dominantní člen, když může mít ve své neomezené moci druhou osobu.

koupit


Diskuse (21 komentářů)

eliška, (25. 08. 2012 10:13) Reagovat
Ano, dala bych přednost pořádnýmu chlapovi, ale na rozdíl od něj na šukací stroj či jiné erotické pomůcky je spoleh.:)
Zbyněk, (27. 09. 2012 13:04) Reagovat
[quote name="eliška"]Ano, dala bych přednost pořádnýmu chlapovi, ale na rozdíl od něj na šukací stroj či jiné erotické pomůcky je spoleh.:)[/quote]Ono na umělou vagínu je také větší spoleh než na nějakou holku. Záleží na tom, jak to člověk bere. Já myslím, že to je o něčem víc. Také používám erotické pomůcky, ale nesrovnávám to s opravdovým sexem.
Saša, (18. 10. 2012 09:43) Reagovat
Jasně, sex a erotické pomůcky se srovnávat nedají. Obojí mají své pro a proti a úplně ideální stav je - sex s použitím erotických pomůcek.
Viky, (21. 02. 2013 13:59) Reagovat
[quote name="Saša"]Jasně, sex a erotické pomůcky se srovnávat nedají. Obojí mají své pro a proti a úplně ideální stav je - sex s použitím erotických pomůcek.[/quote]Kouzlo posledního jmenovaného si s partnerem v poslední době vychutnáváme naplno. Nikdy nás nenapadlo při sexu využívat ještě erotických pomůcek,ale je to úplně jiná dimenze. Strašně si to užíváme.
Klaris, (29. 03. 2013 07:17) Reagovat
Zní to dobře, když jsem si to četla, tak jsem si říkala, že je škoda, že nějakou podobnou hračku nemám doma. Je to takový vyšší level ve světě erotických pomůcek.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty