Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroje - i pro milovníky BDSM

Šukací stroje - i pro milovníky BDSM

Šukací stroje ocení také milovníci BDMS. Dominantní osoba sváže toho druhého a nechává ho nemilostivě penetrovat fucking machine. Tato představa příznivce BDMS vzrušuje, ať už jde o otroka, který má rád pocit bezmoci, ale své si užije i dominantní člen, když může mít ve své neomezené moci druhou osobu.

koupit


Diskuse (21 komentářů)

Vanda, (11. 03. 2014 11:29) Reagovat
[quote name="Fanda"]Zajímavé křesílka některé tyhle mašiny a na některé složitější stroje jdou dát i nástavce umělých vagín...A já vždy myslel, že je to jen pro pány.[/quote]To jsem si myslela taky. Že bych si koupila s přítelem mašinku na půl a každý si pořídil své nástavce? No...nedovedu si to představit, ale bylo by to určitě zajímavé.
Verča, (11. 07. 2014 17:27) Reagovat
V poslední době jsem sexuálně tak frustrovaná, že bych hned brala nějakou pořádnou mašinu, ale fakt něco výkonného, a zavřela bych se s tím v ložnici a jen tak bych nevylezla, ale to by asi manžel zešílel.
Věra, (04. 09. 2014 14:51) Reagovat
To je špatný mít manžela a bejt sexuálně frustrovaná. Ne že by to asi byla nějaká výjimka, ale co takhle koupit nějakou pomůcku, ze které budete mít něco oba, třeba párový vibrátor a zkusit oživit sexuální život v manželství? Někde jsem četla, že na manželskej stereotyp jsou erotický pomůcky hodně dobrý.
Adéla, (01. 12. 2014 05:45) Reagovat
Erotické pomůcky jsou fajn a dokážou i zlepšit manželský život, když už to třeba v téhle oblasti tolik nefunguje, ale musí chtít oba. Často se stává, že jeden chce, ale ten druhej proto není ochotnej cokoliv udělat.
Bebe, (04. 02. 2015 13:26) Reagovat
[quote name="Adéla"]Erotické pomůcky jsou fajn a dokážou i zlepšit manželský život, když už to třeba v téhle oblasti tolik nefunguje, ale musí chtít oba. Často se stává, že jeden chce, ale ten druhej proto není ochotnej cokoliv udělat.[/quote]To znám...Nám docela sexuální pomůcky zachránily vztah. Vnesli jsme do něj trochu oživení. Zajímám se teď o tenhle sortiment víc, ale tyhle pomůcky ještě neznám.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty