Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroje : rozmanitost

Šukací stroje : rozmanitost

A jaký šukací stroj si koupit? Na trhu je mnoho různých modelů. Čím více chcete funkcí, tím větší jsou stroje. Rozdílná je i jejich cena. Některé přístroje mají dokonce své vlastní křeslo, do kterého si pohodlně sednete, zapnete stroj a užíváte si penetraci. Je to úžasný pocit podobající se klasické souloži. Určitě i tento nafukovací hranol s mechanikou a zdrojem oceníte.

Pohodlné jsou také stroje na dálkové ovládání. To má většina strojů, protože některé by se při masturbaci špatně ovládali. Šikovné jsou i fucking machines s protiskluzovými plochami.

Z cca 25 - 30 modelů šukacích strojů, které jsou k dostání v České republice, jistě najdete takový, který vám bude plně vyhovovat.

koupit


Diskuse (20 komentářů)

rena, (31. 01. 2013 20:59) Reagovat
manzel mi taki roby bude mat spustu programov rychlosti kazdej odpoviem pa
Kristýna, (18. 02. 2013 15:14) Reagovat
[quote name="rena"]manzel mi taki roby bude mat spustu programov rychlosti kazdej odpoviem pa[/quote]Jé, tak to se budu těšit. Není nad osobní zkušenost. Já jsme zatím ve fázi úvah...:)
Elektra, (26. 03. 2013 09:41) Reagovat
Už jsem o šukacím stroji také uvažovala...Mám doma různé erotické pomůcky a partnerovi to nevadí, tak snad mu nebude vadit ani tohle, ale na druhou stranu. Pomůcka jako pomůcka.
Alice, (24. 04. 2013 06:57) Reagovat
[quote name="Elektra"]Už jsem o šukacím stroji také uvažovala...Mám doma různé erotické pomůcky a partnerovi to nevadí, tak snad mu nebude vadit ani tohle, ale na druhou stranu. Pomůcka jako pomůcka.[/quote]A jaký model máte vyhlédnutý? Chtěla bych také nějakou mašinu, ale nevím jakou.
mili, (21. 06. 2013 12:10) Reagovat
také bych si dala říct. Ale spíš uvažuju, jestli by mě to opravdu tolik bralo. Potřebovala bych si to vyzkoušet.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty