Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroje : rozmanitost

Šukací stroje : rozmanitost

A jaký šukací stroj si koupit? Na trhu je mnoho různých modelů. Čím více chcete funkcí, tím větší jsou stroje. Rozdílná je i jejich cena. Některé přístroje mají dokonce své vlastní křeslo, do kterého si pohodlně sednete, zapnete stroj a užíváte si penetraci. Je to úžasný pocit podobající se klasické souloži. Určitě i tento nafukovací hranol s mechanikou a zdrojem oceníte.

Pohodlné jsou také stroje na dálkové ovládání. To má většina strojů, protože některé by se při masturbaci špatně ovládali. Šikovné jsou i fucking machines s protiskluzovými plochami.

Z cca 25 - 30 modelů šukacích strojů, které jsou k dostání v České republice, jistě najdete takový, který vám bude plně vyhovovat.

koupit


Diskuse (20 komentářů)

Linda, (19. 07. 2013 04:24) Reagovat
[quote name="mili"]také bych si dala říct. Ale spíš uvažuju, jestli by mě to opravdu tolik bralo. Potřebovala bych si to vyzkoušet.:)[/quote]Zkoušku tě asi nikde neumožní... 8) Ale jestli tě to láká, tak se ti to zřejmě bude líbit. Já zatím o šukacím stroji neuvažuju. Nedávno jsem si koupila multifunkční vibrátor, a to mi zatím musí stačit.:) Tak třeba příště.
Endží, (22. 07. 2013 06:37) Reagovat
šukací stroj bych si přála, jen vybrat ten správnej model.
Karkulka, (13. 01. 2015 13:15) Reagovat
[quote name="Endží"]šukací stroj bych si přála, jen vybrat ten správnej model.[/quote]Tak já myslím, že když budeš vybírat na českém trhu, tak výběr konkrétního stroje ti nedá moc práce. Zase tolik jich není, alespoň já jich moc nenašla.
Michal, (05. 03. 2015 12:15) Reagovat
Holky, holky...copak vám ty chlapy doma nestačí, nebo žádné nemáte? :-* Dělám si srandu, taky mám záliby v erotických pomůckách, ale ty jsou trochu menší než tyhle mašiny. 8)
Zlata, (29. 04. 2015 17:57) Reagovat
Chlapy stačí...I když...Když zrovna žádný není po ruce, jsou erotické pomůcky super věc. I když samozřejmě chlapa nenahradí. Nejlepší je kombinace chlap, který mimo jiné dráždí i erotickou hračkou.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty