Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroje : rozmanitost

Šukací stroje : rozmanitost

A jaký šukací stroj si koupit? Na trhu je mnoho různých modelů. Čím více chcete funkcí, tím větší jsou stroje. Rozdílná je i jejich cena. Některé přístroje mají dokonce své vlastní křeslo, do kterého si pohodlně sednete, zapnete stroj a užíváte si penetraci. Je to úžasný pocit podobající se klasické souloži. Určitě i tento nafukovací hranol s mechanikou a zdrojem oceníte.

Pohodlné jsou také stroje na dálkové ovládání. To má většina strojů, protože některé by se při masturbaci špatně ovládali. Šikovné jsou i fucking machines s protiskluzovými plochami.

Z cca 25 - 30 modelů šukacích strojů, které jsou k dostání v České republice, jistě najdete takový, který vám bude plně vyhovovat.

koupit


Diskuse (20 komentářů)

Iveta, (24. 09. 2012 13:38) Reagovat
Co jsem tak koukala, tak sexshopy asi moc často nenabízejí tyhle mašinky. Mám pocit, že jsem je nikde neviděla, nebo jsem se špatně dívala...
SOŇA, (10. 10. 2012 11:14) Reagovat
Tak nabídka není příliš široká, ale nějaké sex machine se dají sehnat i na našem trhu. Dobrá je tam sybian.
Kamila, (19. 11. 2012 14:26) Reagovat
[quote name="SOŇA"]Tak nabídka není příliš široká, ale nějaké sex machine se dají sehnat i na našem trhu. Dobrá je tam sybian.[/quote]A máš doma tu sybian? Zajímala by mě zkušenost, jestli je to dobrá pomůcka a jestli za chvíli neomrzí. Přeci jen je to asi větší investice, tak aby mě dlouho bavila...:)
Mája, (30. 11. 2012 18:32) Reagovat
Tak já termín šukající stroje slyším poprvé, ani nevím, jak jsem se dostala až na tuhle stránku...ale musím říct, že je to zajímavé...Asi bych si ho nekoupila, ale přeci jen mi to donutilo přemýšlet, jestli bych si nepořídila domů alespoň nějakou erotickou pomůcku. Žádnou nemám.:)
V.L., (30. 01. 2013 11:22) Reagovat
[quote name="Mája"]Tak já termín šukající stroje slyším poprvé, ani nevím, jak jsem se dostala až na tuhle stránku...ale musím říct, že je to zajímavé...Asi bych si ho nekoupila, ale přeci jen mi to donutilo přemýšlet, jestli bych si nepořídila domů alespoň nějakou erotickou pomůcku. Žádnou nemám.:)[/quote]Určitě si nějakou pořiď - oživí ti to masturbaci i milostný život, popřípadě obojí. Záleží na tom, jakou pomůcku si vybereš. Je jich mraky.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty