Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroje : bezpečnost

Šukací stroje : bezpečnost

Mnohé lidi stále láká sestavovat si své vlastní fucking machines. Nedělejte to. Je to vcelku složitá mašinka, u které musíte vzít v potaz mnoho aspektů, a laické znalosti vám k tomu nestačí. Mohlo by se vám stát, že vyrobíte stroj, který vyvíjí příliš velkou rychlost. Ta může být pro jemnou vagínu či řitní otvor nebezpečná. I když máte však koupený šukací stroj ze sex-shopu, je třeba volit rychlosti opatrně a určitě byste neměli podceňovat lubrikaci. Vždy používejte lubrikační gel.

koupitTIP : Vzrušující stroje pro náročné samice – šukací stroje pro vaginální a anální sex.


Diskuse (23 komentářů)

Val, (29. 12. 2012 12:09) Reagovat
Bezpečnost je v pohodě. Jako u každého výrobku. Když si vyberete prověřeného prodejce...
Katka, (23. 01. 2013 10:39) Reagovat
[quote name="Val"]Bezpečnost je v pohodě. Jako u každého výrobku. Když si vyberete prověřeného prodejce...[/quote]tak dneska není problém někam kouknout na recenze, když se člověk o konkrétním stroji chce dozvědět více. V tom je internet dobrej.
ddd, (06. 05. 2013 10:29) Reagovat
Přesně a nemusí jít jen o erotické pomůcky. Téměř na všechno si hledám reference, než něco koupím. O šukacím stroji zatím vážně neuvažuju, tak trochu s touhle myšlenkou laškuju, ale zatím jen, když jsem hodně nadržená.
Vendýsek, (07. 06. 2013 09:27) Reagovat
U šukacích strojů bych se bála o svou bezpečnost. Bála bych se, že je to dost návyková záležitost. já bych si totiž asi s tím chtěla užívat pořád.:)
Oli, (16. 07. 2013 06:30) Reagovat
Hračka je to pěkná. Jediné, čeho se bojím, je, že na to nebudu mít peníze. :-* Ale jdu mrknout na ceny, třeba to tak hrozné nebude.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty