Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroje : bezpečnost

Šukací stroje : bezpečnost

Mnohé lidi stále láká sestavovat si své vlastní fucking machines. Nedělejte to. Je to vcelku složitá mašinka, u které musíte vzít v potaz mnoho aspektů, a laické znalosti vám k tomu nestačí. Mohlo by se vám stát, že vyrobíte stroj, který vyvíjí příliš velkou rychlost. Ta může být pro jemnou vagínu či řitní otvor nebezpečná. I když máte však koupený šukací stroj ze sex-shopu, je třeba volit rychlosti opatrně a určitě byste neměli podceňovat lubrikaci. Vždy používejte lubrikační gel.

koupitTIP : Vzrušující stroje pro náročné samice – šukací stroje pro vaginální a anální sex.


Diskuse (23 komentářů)

Dáša, (26. 07. 2012 08:16) Reagovat
Jasně, který výrobce by si to vzal na triko. Četla jsem jen varování proti domácím výrobkům. No, nevím, jestli bych byla schopá si to vyrobit sama.:)
leni, (23. 08. 2012 09:22) Reagovat
Dokud se vám přítel nenabídne, že vám sestaví šukací stroj sám, tak si myslím, že vám nebezpečí nehrozí.:)
Ornelka, (29. 08. 2012 11:03) Reagovat
A pokud vám to nabídne, tak zdrhat od něj, protože asi nebude normální. Jo, když se nabídne, že zakoupí, to je jiná...Ale takových chlapů asi moc není.
ája, (26. 09. 2012 10:17) Reagovat
Tak mám taky choutky si pořídit nějakou pořádnou sex machine...:)
Saša, (24. 10. 2012 07:28) Reagovat
[quote name="JANA"]Bála bych se, že to nahodí nějaké špatné tempo, nebo se to hne a nějak mi to ublíží. Radši sexuální pomůcku, kterou si můžu držet v ruce a sama si ji ovládat.[/quote]Tak já mám pocit, že i u těhle hraček je nějaké ovládání, které je snadno dostupné. Možná to je i na dálkové ovládání. Dnes už je možné vymyslet různé hračičky.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty