Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroje : bezpečnost

Šukací stroje : bezpečnost

Mnohé lidi stále láká sestavovat si své vlastní fucking machines. Nedělejte to. Je to vcelku složitá mašinka, u které musíte vzít v potaz mnoho aspektů, a laické znalosti vám k tomu nestačí. Mohlo by se vám stát, že vyrobíte stroj, který vyvíjí příliš velkou rychlost. Ta může být pro jemnou vagínu či řitní otvor nebezpečná. I když máte však koupený šukací stroj ze sex-shopu, je třeba volit rychlosti opatrně a určitě byste neměli podceňovat lubrikaci. Vždy používejte lubrikační gel.

koupitTIP : Vzrušující stroje pro náročné samice – šukací stroje pro vaginální a anální sex.


Diskuse (23 komentářů)

Stella, (26. 07. 2013 11:53) Reagovat
Mám doma na erotické pomůcky takovej menší šuplíček, tam by se asi žádný šukací stroj nevešel. :lol:
Radovan, (07. 10. 2013 15:45) Reagovat
[quote name="Stella"]Mám doma na erotické pomůcky takovej menší šuplíček, tam by se asi žádný šukací stroj nevešel. :lol:[/quote]Tak si místo šuplíčku pořídíš skříň, tam už se nějakej vejde... 8) minimálně jaké to křesílko určitě.
Evženie, (08. 04. 2014 10:26) Reagovat
Já jsem zatím taky spíš u těch menších erotických pomůcek. Mám doma dvě - vibrátor a dildo, takže úplný začátečník. Pro mě asi zatím takovéhle mašina není. 8)
Běla, (11. 06. 2014 05:23) Reagovat
Mám někdy pocit, že začínám být závislá na erotických pomůckách. Už jich mám doma pět a pořád koukám na nový. Objevila jsem nový svět. Je jich tolik a některé jsou fakt promakané. Různé pomůcky používám při masturbaci, ale i při sexu.
Zuzana, (06. 08. 2014 10:00) Reagovat
[quote name="Běla"]Mám někdy pocit, že začínám být závislá na erotických pomůckách. Už jich mám doma pět a pořád koukám na nový. Objevila jsem nový svět. Je jich tolik a některé jsou fakt promakané. Různé pomůcky používám při masturbaci, ale i při sexu.[/quote]Buďte v klidu. Já myslím, že jsou daleko horší závislosti. Možná to jde trochu do peněz, ale tak jde to pojmout jako koníčka a do každého koníčka se musí investovat.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty