Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroje : bezpečnost

Šukací stroje : bezpečnost

Mnohé lidi stále láká sestavovat si své vlastní fucking machines. Nedělejte to. Je to vcelku složitá mašinka, u které musíte vzít v potaz mnoho aspektů, a laické znalosti vám k tomu nestačí. Mohlo by se vám stát, že vyrobíte stroj, který vyvíjí příliš velkou rychlost. Ta může být pro jemnou vagínu či řitní otvor nebezpečná. I když máte však koupený šukací stroj ze sex-shopu, je třeba volit rychlosti opatrně a určitě byste neměli podceňovat lubrikaci. Vždy používejte lubrikační gel.

koupitTIP : Vzrušující stroje pro náročné samice – šukací stroje pro vaginální a anální sex.


Diskuse (23 komentářů)

Ema, (01. 10. 2014 08:24) Reagovat
Taky si říkám, že si asi vytvořím závislost na erotických pomůckách, a to ještě žádnou nemám. Teprve jsem se rozhodla si nějakou koupit a hledám tu správnou. Už mám několik tipů a čím více hledám, tím více jich přibejvá.:) Tak snad vyberu správně, ale určitě to nebude poslední pomůcka.
edig, (03. 12. 2014 14:02) Reagovat
Tak takový erotický pomůcky jsou zatím jen v mých představách. Jinak mám doma akorát dildo a venušiny kuličky, ale zatím mi to stačí.:)
Angelina, (09. 06. 2015 13:37) Reagovat
[quote name="Stella"]Mám doma na erotické pomůcky takovej menší šuplíček, tam by se asi žádný šukací stroj nevešel. :lol:[/quote]Koukám, že hodně ženských je fakt daleko - šuplíček na erotické pomůcky či jiné intimní pomůcky, á myslela, že to je jen v amerických seriálech. jsem asi hodně pozadu. :-*
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty