Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroje

Šukací stroje

_stroj

Na trhu jsou různé sexuální pomůcky a hračky sloužící k větší stimulaci během sexu či masturbace. Některé pomůcky jsou jednoduché, jiné jsou složitější a vyžadují větší propracovanost. Mezi ty náročnější stroje na výrobu patří fucking machine, v českém překladu šukací stroje. Slyšeli jste už o této mašince? Přiblížíme si ji.

O šukacím stroji

Šukací stroj (fucking machine, love machine) je zařízením, jehož úkolem je napodobovat kopulaci při souloži. Jde o složitější erotickou pomůcku, která slouží k uspokojování mužů i žen.

TIP : Umělé penisy, dilda, vibrátory, dilda, afrodiziaka, robertky a další erotické pomůcky pro ženy.

 

Na rozdíl od živého partnera či partnerky máte se šukacím strojem jistotu, že jeho výkon a výdrž jsou neomezené. Neodpadne vám během sexu, ani se vám nestane, že na něj nebude mít náladu.

Na trhu jsou různě složité fucking machines a rozdílné jsou i jejich ceny. Proto si před koupí jednotlivé modely projděte a rozmyslete si, co by měl váš stroj všechno umět.

 

 

 

 

 


Diskuse (21 komentářů)

Katka, (29. 01. 2013 07:49) Reagovat
[quote name="iveta"]Můj partner je na různé věci, takže já myslím, že by mu to nevadilo, ale já mám spíš radši vibrátorky, venušiny kuličky...Zkrátka tyhle klasické erotické hračky.[/quote]Tak já zatím také jsem spíše na tyhle hračky. Je jich hodně, jsou zajímavé, člověk si vybere...Ale třeba časem...Kdoví.:)
Ivanka, (20. 02. 2013 09:20) Reagovat
[quote name="pavlina"]:lol: je to vyborna vec.....us ho mam a nikdy se nehadam se svim pritelem....nevite o co prichazite[/quote]A jakej konkrétně máš? Láká mě to, přítele nemám, tak si chci užít nějak jinak...
Denča, (10. 04. 2013 06:00) Reagovat
Je fakt, že to může být dobrou prevencí partnerských hádek. Člověk se krásně "uvolní" a hned se na všechno dokáže dívat s větším nadhledem.
Zdéňňa, (27. 05. 2013 10:44) Reagovat
[quote name="Denča"]Je fakt, že to může být dobrou prevencí partnerských hádek. Člověk se krásně "uvolní" a hned se na všechno dokáže dívat s větším nadhledem.[/quote]S manželem se zatím nehádáme, ale beru jako zajímavý tip, kdybychom náhodou začali. Asi to vyjde levněji než manželská poradna.:)
Jajda, (27. 06. 2013 13:16) Reagovat
Zatím si ho jedu jen ve fantazii, ale třeba jednou...Uvidíme. Láká mě to, ale když už tak bych si chtěla pořídit nějakou fakt pořádnou mašinu.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty