Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroje

Šukací stroje

_stroj

Na trhu jsou různé sexuální pomůcky a hračky sloužící k větší stimulaci během sexu či masturbace. Některé pomůcky jsou jednoduché, jiné jsou složitější a vyžadují větší propracovanost. Mezi ty náročnější stroje na výrobu patří fucking machine, v českém překladu šukací stroje. Slyšeli jste už o této mašince? Přiblížíme si ji.

O šukacím stroji

Šukací stroj (fucking machine, love machine) je zařízením, jehož úkolem je napodobovat kopulaci při souloži. Jde o složitější erotickou pomůcku, která slouží k uspokojování mužů i žen.

TIP : Umělé penisy, dilda, vibrátory, dilda, afrodiziaka, robertky a další erotické pomůcky pro ženy.

 

Na rozdíl od živého partnera či partnerky máte se šukacím strojem jistotu, že jeho výkon a výdrž jsou neomezené. Neodpadne vám během sexu, ani se vám nestane, že na něj nebude mít náladu.

Na trhu jsou různě složité fucking machines a rozdílné jsou i jejich ceny. Proto si před koupí jednotlivé modely projděte a rozmyslete si, co by měl váš stroj všechno umět.

 

 

 

 

 


Diskuse (21 komentářů)

pavlina, (19. 12. 2011 17:15) Reagovat
:lol: je to vyborna vec.....us ho mam a nikdy se nehadam se svim pritelem....nevite o co prichazite
tomino a hani, (24. 02. 2012 13:49) Reagovat
:lol: ja teda nevím jak ostatní ale nám se šukací mašina moc líbí a stala se našim dobrým kámošem a příjemně nám to spestřuje sexuální zážitky a má hanička nemá nutkání hledat chlapi když nejsem doma a ma na to chut.Vyšuká ji stejně dobře jako já a kolikrát chce bez keců atd. To je muj nazor
LOVE, (01. 03. 2012 08:25) Reagovat
Já sem si šukací stroj vždycky představoval jako velkou mašinu, ale některá ty nafukovací křesílka vypadají dobře a je dobrá i manipulace s nimi. Snadno se schovají. Koupím si to, ať si každý říká, co chce. Mě to zvrhlé nepřijde. Je to normální sexuální pomůcka.
Marta, (27. 08. 2012 11:23) Reagovat
Tomino a Hanicka: Je fajn, že vám to tak vyhovuje. já myslím, že mě by to doma asi neprošlo.
iveta, (05. 09. 2012 08:56) Reagovat
Můj partner je na různé věci, takže já myslím, že by mu to nevadilo, ale já mám spíš radši vibrátorky, venušiny kuličky...Zkrátka tyhle klasické erotické hračky.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty