Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroje

Šukací stroje

_stroj

Na trhu jsou různé sexuální pomůcky a hračky sloužící k větší stimulaci během sexu či masturbace. Některé pomůcky jsou jednoduché, jiné jsou složitější a vyžadují větší propracovanost. Mezi ty náročnější stroje na výrobu patří fucking machine, v českém překladu šukací stroje. Slyšeli jste už o této mašince? Přiblížíme si ji.

O šukacím stroji

Šukací stroj (fucking machine, love machine) je zařízením, jehož úkolem je napodobovat kopulaci při souloži. Jde o složitější erotickou pomůcku, která slouží k uspokojování mužů i žen.

TIP : Umělé penisy, dilda, vibrátory, dilda, afrodiziaka, robertky a další erotické pomůcky pro ženy.

 

Na rozdíl od živého partnera či partnerky máte se šukacím strojem jistotu, že jeho výkon a výdrž jsou neomezené. Neodpadne vám během sexu, ani se vám nestane, že na něj nebude mít náladu.

Na trhu jsou různě složité fucking machines a rozdílné jsou i jejich ceny. Proto si před koupí jednotlivé modely projděte a rozmyslete si, co by měl váš stroj všechno umět.

 

 

 

 

 


Diskuse (21 komentářů)

Táňa, (24. 07. 2015 10:58) Reagovat
Eriko, a co se rozhlídnout v cizině? Možná by tam byla větší nabídka šukacích strojů, ale nevím tedy, jak by to bylo z dovoz. Asi by záleželo, o jaký eshop jde a možná by se to i dost prodražilo.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty