Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Šukací stroje

Šukací stroje

_stroj

Na trhu jsou různé sexuální pomůcky a hračky sloužící k větší stimulaci během sexu či masturbace. Některé pomůcky jsou jednoduché, jiné jsou složitější a vyžadují větší propracovanost. Mezi ty náročnější stroje na výrobu patří fucking machine, v českém překladu šukací stroje. Slyšeli jste už o této mašince? Přiblížíme si ji.

O šukacím stroji

Šukací stroj (fucking machine, love machine) je zařízením, jehož úkolem je napodobovat kopulaci při souloži. Jde o složitější erotickou pomůcku, která slouží k uspokojování mužů i žen.

TIP : Umělé penisy, dilda, vibrátory, dilda, afrodiziaka, robertky a další erotické pomůcky pro ženy.

 

Na rozdíl od živého partnera či partnerky máte se šukacím strojem jistotu, že jeho výkon a výdrž jsou neomezené. Neodpadne vám během sexu, ani se vám nestane, že na něj nebude mít náladu.

Na trhu jsou různě složité fucking machines a rozdílné jsou i jejich ceny. Proto si před koupí jednotlivé modely projděte a rozmyslete si, co by měl váš stroj všechno umět.

 

 

 

 

 


Diskuse (21 komentářů)

Ali, (03. 07. 2013 09:03) Reagovat
Když se řekne šukací stroj, tak to zní trochu děsivě, ale když si prohlížím některé ty produkty, tak je to hodně lákavé.:)
barbora, (09. 07. 2013 05:38) Reagovat
[quote name="Ali"]Když se řekne šukací stroj, tak to zní trochu děsivě, ale když si prohlížím některé ty produkty, tak je to hodně lákavé.:)[/quote]Mě tedy "šukací stroj" nezní nějak děsivě. Naopak, člověk si představí něco...jak to říct zaobaleně...hodně rajcovního.
Kamil, (10. 09. 2013 08:27) Reagovat
Koukali jsme nedávno na jeden šukací stroj (ani už nevím v jakém internetovém obchodě) a od té doby mě to zajímá. Partnerku to taky nadchlo, tak uvažujeme nad koupí. Uvidíme, jestli to fakt realizujeme, ale asi jo.
Věrka, (21. 01. 2014 11:21) Reagovat
Erotických pomůcek je na trhu hodně, ale mám pocit, že těhle mašinek zase tolik ne. Stejně jsem si ale jednu vyhlídla, ale teď ještě našetřit penízky.
erika, (09. 02. 2014 07:21) Reagovat
ja bych řekla že šukacích strojů je čím dál tim míň.A když jsou tak stojej za prd.Chtěla bych něco s čím si pořádně užiju jenomže to se shání strašně špatně :sad: :sad:
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Šukací stroje
Kontakty